Dziś rozpoczęliśmy kolejny masażykowy miesiąc. Co tydzień w kameralnych grupach uczymy się masażu Shantala.

masazyki listopad4

Maluszki masujemy w pomieszczeniu dogrzanym co temperatury co najmniej 23 stopni. W tle muzyka dedykowana masażowi, a na rozłożonych przewijakach układamy maluchy, które z zajęć na zajęcia coraz piękniej współpracują z mamami. Pełny masaż trwa ok. 40 minut – zaczynamy od klatki piersiowej, potem masujemy rączki, brzuszek i nogi. W kolejne części układamy dzieci na brzuchu i masujemy plecki.

masazyki listopad2

Potem czas na masaż twarzy i ćwiczenia, które pozwalają maluchowi się rozluźnić i łatwiej zbudować swój obraz w przestrzeni.

Na koniec ćwiczymy na piłce.

masazyki listopad5

 

Jest też czas na skontrolowanie wagi i oczywiście rodzicielskie pogaduchy – o noszeniu w chustach, karmieniu piersią, ale też o starszakach i w ogóle o życiu. Masaż jest jednak najważniejszy – na każdych zajęciach realizujemy pełny schemat masażu i kontrolujemy technikę jego wykonywania.

 

Do masażu polecamy naturalne oleje.

masazyki materialy

 

Zajęcia grupowe odbywają się w czwartki w szkole Jogomania przy ul. Zamenhofa 1. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy. Prowadzimy listę rezerwową, jest możliwość uruchomienia następnej grupy. Informacje i zapisy: 507-77-19-78

Można skorzystać także z indywidualnej nauki masażu.