Zapraszam na naukę masażu dziecięcego, który można wykonywać już od pierwszych dni życia. Techniki masażu można nauczyć się już w ciąży i wprowadzić tę formę kontaktu i wsparcia maluszka już w pierwszych tygodniach po narodzinach. Pełny masaż możemy wykonywać od momentu wygojenia się pępka dziecka. Z masażami w grupie zalecam odczekanie do ukończenia 6-8 tygodni przez dziecko.

Więcej o zaletach masażu mona przeczytać: TUTAJ

A dziś zapraszam do obejrzenia galerii z grupowych zajęć, jakie prowadzę w Centrum Bliskości Zielona Góra. Zajęcia odbywają się w środy, w dwóch grupach – o 12:00 o 13:30 (6-7 maluszków z opiekunami).

Spotkania odbywają się w sali dogrzanej do temperatury pozwalającej na komfortowe masowanie dzieci. Masaż składa się z trzech etapów. W pierwszym masujemy klatkę piersiową, rączki, brzuch i nogi, drugi to masaż pleców i tyłu ciała, w trzecim masujemy buźkę i proponujemy maluszkom ćwiczenia. Cały rytuał kończymy zabawami na dużych piłkach gimnastycznych. Co tydzień maluszki są ważone, co pozwala rodzicom kontrolować przyrost masy ciała.

 

Karnet na miesiąc zajęć w grupie: 100 zł. Nauka indywidualna: 300 zł (3 spotkania, w tym skrypt i płyta z muzyką do masażu).