Otwieram zapisy na kwietniowe zajęcia i warsztaty. Sporo się wydarzy 1. kwietnia i to wcale nie żart:) W Jogomanii ruszamy z kolejną grupą z zajęciami masażu Shantala, a że kalendarz sprzyja, w kwietniu spotkamy się aż 5 razy! Zachęcam do rezerwacji miejsc. Maluszek powinien mięć co najmniej miesiąc, a najlepiej 6 tygodni. Spotykamy się w środy o godzinie 11:00.

Także 1 kwietnia warsztat chustowy dla początkujących – wprowadzenie w temat noszenia i jak zwykle dużo, dużo praktyki. Te zajęcia są przeznaczone dla oczekujących na dziecko oraz dla rodziców maluchów do 4 miesiąca. Warsztat – 1.04, 12:30-15:00 w Jogomanii.

A po południu 1 kwietnia będę dostępna dla rodziców zainteresowanych masażem niemowlęcym oraz chustowaniem w Sulechowie. Okazją do spotkania są 5 urodziny sklepu „Maluszek”.

 

Oto co znalazło się w programie:

16:00 – 16:30 Dobrze nosić! Pokaz noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Rodzice dowiedzą się jak prawidłowo wiązać chustę i w jakich pozycjach układać dzieci. Dobierzemy wiązania odpowiednie do etapu rozwojowego maluszka i doradzimy jaką chustę wybrać. Noszenie niemowląt to nie tylko wygoda i wolne ręce dla rodzica, ale przede wszystkim bliskość, „lek” na kolki i wiele innych trudności z którymi mierzą się malutkie dzieci. – Sylwia Misiak

16:30 – 17:30 Indywidualne porady dla rodziców zainteresowanych noszeniem dzieci w chustach – Sylwia Misiak

17:30 – 17:45 Po pierwsze dotyk! Pogadanka o korzyściach płynących z masowania niemowląt. Dlaczego warto masować dzieci? Co ma z tego maluch i jego rodzice? Pokażemy też masaż Shantala wybranych partii ciała – klatki piersiowej, rączek, brzuszka i nóg – Sylwia Misiak

17:45 – 18:00 Indywidualne rozmowy na temat masażu Shantala – Sylwia Misiak

18:00 Spośród uczestników biorących udział w pokazach sklep rozlosuje nagrody.

Ode mnie też będzie niespodzianka;) Pełny program urodzin na facebookowym wydarzeniu tu