u

 

Zapraszam na pokaz noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Dowiecie się jak należy prawidłowo układać dzieci i na czym polega dociąganie chusty. Powiemy jak dobierać wiązania i na co zwrócić uwagę wybierając chustę dla siebie. To świetna okazja, by przed sierpniowym urlopem nauczyć się dobrego noszenia i w czasie wakacyjnego wyjazdu wózek zostawić na kwaterze i cieszyć się możliwością wygodnego spacerowania po plaży czy górach.

godz. 10:00 – otwarty pokaz, wprowadzenie teoretyczne do noszenia, prezentacja podstawowych wiązań i dla niemowląt i dla dzieci starszych. Instruktaż doboru i zakładania nosideł do noszenia dzieci, które potrafią usiąść.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Spotkanie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia się co najmniej 5 osób.

godz. 11:00-13:00 – warsztat noszenia dla początkujących, kierowany do rodziców oczekujących dziecka i rodziców z maluszkami do 3/4 miesiąca życia. Udział w zajęciach: 50 pln. Obowiązują zapisy. W miarę wolnych miejsc będą mogli dołączyć chętni uczestnicy wcześniejszego pokazu.

Zajęcia prowadzi akredytowana doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci, Sylwia Misiak. Na warsztacie zapewniona jest chusta do nauki dla każdego uczestnika oraz lala treningowa.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacji i Zabawy Złota Rybka, ul. Zacisze 7a (za Intermarche)
Miejsce przyjazne małym dzieciom, duży parking przed obiektem i miejsce na wózki.

Zapisy do 30.07 – mailowo i telefonicznie s.misiak[at]prokonto.pl, 507-77-19-78

————-

 

W sierpniu z powodu przerwy urlopowej warsztatu chustonoszenia w Jogomanii w Iron Church nie planujemy. Na masażykach spotykamy się 19 i 26.08.