Nosisz malucha, ale zaczynasz czuć już jego ciężar? A może ciekawy świata niemowlak zaczyna się niecierpliwić w pozycji brzuszkiem do brzuszka? To może być czas, by spróbować noszenia na plecach.

Udział w warsztacie, który odbędzie się 22.04.2015 pozwoli opanować podstawowe wiązanie na plecach – plecak prosty oraz kilka sposobów samodzielnego „wrzucania” malucha na plecy. Pokaże również jak zawiązać plecak z koszulką oraz plecak z krzyżem.

Zajęcia obejmują też instruktaż zakładania chusty kółkowej, która może być świetnym rozwiązaniem na krótsze dystanse z kilkumiesięczniakiem.

 

 

A może przeraża Cię chusta i nie wiesz co wybrać, by użyć rękom? Przy dzieciach, które zaczynają samodzielnie siadać z powodzeniem możemy sięgnąć po nosidła ergonomiczne i chusty kieszonki.

 

 

 

 

 

 

Podczas warsztatu dobierzemy najodpowiedniejszy i najwygodniejszy dla Was sposób noszenia. W obszernym zbiorze nosideł, którymi dysponuję są m.in.:

Bondolino:

Gabrysia bondolino

Manduca:

milena2

kilka różnych nosideł typu mei tai, które łatwo zawiązać zarówno z przodu, jak i z tyłu:

SAM_2585

A także Ergobaby, Womar Eco, Marsupi, Hipseat. Na pewno razem znajdziemy sposób, by ulżyć rękom, a jednocześnie zadbać o dobre, bezpieczne i zdrowe ułożenie dziecka.

Zajęcia odbędą się w szkole Jogomania przy ul. Lwowskiej 25 – 22.04 (środa) o godzinie 12:30.

Należy się wygodnie ubrać i wziąć buty na zmianę:)

Dodatkowe informacje i zapisy u mnie – 507-77-19-78.

Wartość warsztatu: 40 pln.