Chustowa wiosna na całego! Pokazy, eventy i warsztat za warsztatem:) A kolejne okazje do spotkania przed nami. W najbliższą sobotę (16.05) warsztaty dla początkujących w Szkole Rodzenia Ksenia, dzień później (17.05) będę doradzać jak nosić podczas Rodzinnego Kocykowania na błoniach amfiteatru. To wydarzenie organizuje Fundacja LYADA, a ja zapraszam od 13:00 do 14:00, będzie można przymierzyć różne nosidła i uzyskać poradę ws. wyboru chusty. To też pierwsza okazja do porozmawiania z Wami o projekcie „Jak uniknąć baby blues? Stop depresji poporodowej”, który mam przyjemność współorganizować. Już teraz zapraszam na stronę projektu – Stop baby blues. W przyszłym tygodniu spotkamy się także w Klubie Mam WiMBP. A w Dniu Matki zapraszam na stoisko podczas imprezy „Piękna Mama” w Galerii Ramzes.

dzień matki plakat

 

Z porad dotyczących noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich będzie można skorzystać od 12:00 do 14:00. O ćwiczenia w ciąży, szczególnie jogę będzie można zapytać Małgosię, a u Ani zamówić mei tai.

Także ostatnie tygodnie obfitowały w wydarzenia. Szczególnie cieszy mnie otwartość sklepów z artykułami dla dzieci, które dostrzegły także chusty. Spotkanie chustowe za nami w sklepie „Maluszek” w Sulechowie. A po nim takie pamiątki:

 

SklepMaluszekSulechow

 

I jeszcze jedna:)

 

maluszek

 

Spotkałam się z Wami również w sklepie Tobi. I to dwukrotnie. Nawet chętnych do plecakowania nie zabrakło.

 

tobi2tobi3

 

Kwiecień i maj to też czas intensywnych warsztatów:

Ania i Hania1 Ania i Mikolaj ewelina warsztatowo4

To także czas mojego rozwoju, jako doradcy Akademii Noszenia Dzieci.

zjazdstara stajnia2

 

Dziękuję, że jesteście!