Witam w nowej odsłonie. Nowoczesne Rodzicielstwo wraca do sieci. Na stronie znajdziecie przede wszystkim informacje o chustonoszeniu i masażu Shantala. Tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę jako rodzice i chcą się przekonać ile dobrego niesie ze sobą Rodzicielstwo Bliskości, którego elementami może być noszenie dziecka w chuście i masowanie go, zachęcam do zapoznania się z tekstami wprowadzającymi w tematykę bezpiecznego noszenia oraz masażu Shantala.

Wszystkim polecam aktualności, w których będą pojawiały się informacje o warsztatach, pokazach i pogadankach. A że jesteśmy u progu wiosny, która sprzyja chustowaniu, kalendarze się napina i okazji do spotkań będzie dużo. Rodzicom już noszącym, którzy chcą utrwalić wiązania na pewno przyda się film instruktażowy z popularnym wiązaniem „kieszonka”.

Oczywiście zapraszam do zapoznania się z ofertą regularnych zajęć w szkole Jogomania, gdzie co środę spotykamy się na masażykach i przynajmniej raz w miesiącu na warsztacie chustonoszenia dla początkujących. Już dziś mogę Was zaprosić na pokaz wiązania chust i indywidualne konsultacje, dotyczące zarówno noszenia, jak i masażu do sklepu „Maluszek” w Sulechowie. To już 1. kwietnia. W kwietniu spotkamy się też z uczestnikami Szkoły Rodzenia „Ksenia”. W planie także spotkanie w żłobku „Bose stópki” i porady dla rodziców, jak dbając o zdrowie swoje i malucha nosić starsze dziecko. Szykujemy również dzień otwarty w Jogomanii.

Zapraszam. Więcej aktualności już wkrótce!