12chusty_grudzien

Kim jestem?

Wprowadzam rodziców w świat bezpiecznego noszenia dzieci w chustach długich tkanych oraz nosidłach miękkich. Moja wiedza i umiejętności są wynikiem nie tylko szkolenia w Akademii Noszenia Dzieci i uzyskania tytułu akredytowanego doradcy (2011 rok), pracy z rodzicami ale i własnych doświadczeń związanych z noszeniem dwóch córeczek.

Od 2017 roku współtworzę Centrum Bliskości Zielona Góra.

Od 2018 roku jestem trenerką Akademii Noszenia Dzieci i szkolę doradców w całej Polsce.

Większość rodziców trafia na chusty szukając rozwiązania, które ułatwi logistykę domowo-spacerową z niemowlęciem. Szybko jednak odkrywają, że noszenie w chustach pozwala nie tylko uwolnić ręce, ale przede wszystkim pogłębiać bliskość z maluchem.

Noszenie może być sposobem na łagodzenie kolek i rozładowywanie napięcia dziecka, a przy tym pozwala rodzicowi na większą swobodę w wykonywaniu codziennych czynności. Wspomaga też prawidłowy rozwój stawów biodrowych.

Przekonałam się o tym sama i przekonuje się o tym wielu rodziców, którzy z moim towarzyszeniem rozpoczynają przygodę z chustowaniem niemowląt. Zachęcam do zgłębiania tematu bliskości z dzieckiem poprzez noszenie go w chuście.

Jestem też instruktorką masażu Shantala, promotorką karmienia piersią i instruktorką aktywnej szkoły rodzenia.

Działam w Stowarzyszeniu Edukatorów i Doradców Noszenia SEDNO.

Zapraszam do kontaktu: 507-77-19-78.

Doświadczenie i certyfikaty: